IDEA KIELCE: SmartCity

plik foto id: 1406001548

AKTUALNOŚCI

plakat konkursowy 2022

--

Konkurs Webskie Kielce. Datathon Idea Kielce 2022 rozstrzygnięty

Znamy już wyniki konkursu "Webskie Kielce. Datathon Idea Kielce 2022". Uczestnikom przyznano trzy nagrody oraz nagrodę publiczności.

--

„Młodzi Naukowcy – Kielce 2022”. Ruszyła trzecia edycja konkursu na najlepsze prace dyplomowe

Ciekawa i odkrywcza praca dyplomowa może być nie tylko udanym zakończeniem wyższego etapu edukacji czy przepustką na kolejny jego stopień. Najlepsze ze zgłoszonych prac mają szansę na zdobycie nagrody oraz mogą przyczynić się do rozwoju i promocji Miasta Kielce.

Zdjęcie koron drzew na tle nieba

--

Konkurs dla szkół podstawowych "Namierzamy drzewa" - WYNIKI

Znamy już wyniki Konkursu "Namierzamy drzewa"

Zadaniem młodych ludzi było rozpoznanie drzew rosnących na terenie Kielc, dokumentacja ich położenia z wykorzystaniem aplikacji mobilnej „Ulepszamy Kielce” oraz wykonanie prezentacji multimedialnej na temat roli, którą pełnią drzewa w miastach.

--

Nagroda Specjalna Ministra Cyfryzacji za aplikację ulepszaMY Kielce

Aplikacja „UlepszaMy Kielce” została wyróżniona Nagrodą Specjalną Ministra Cyfryzacji w ramach nagrody Skrzydła IT w Administracji. Wyróżnienie odebrała zastępca prezydenta Kielc Bożena Szczypiór oraz przedstawiciel naszego Biura Smart City podczas VII Forum Kierowników IT w Administracji. 
 
 
Zwycięzcy konkursu wraz z Panią Prezydent Szczypiór na tle zdjęcia panoramy Kielc

--

Nagrody w konkursach UlepszaMY Kielce rozdane!

W środę 23 marca odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom dwóch konkursów edukacyjnych prowadzonych za pośrednictwem aplikacji UlepszaMY Kielce!

--

"Młodzi naukowcy" odebrali nagrody

Nagrody w Konkursie na prace dyplomowe "Młodzi naukowcy - Kielce 2021" rozdane.

--

Poznaliśmy zwycięzców konkursów edukacyjnych UlepszaMY Kielce

Rozstrzygnięte zostały dwa konkursy edukacyjne prowadzone za pośrednictwem aplikacji UlepszaMY Kielce. 

--

Pomóż w „ulepszaniu Kielc” i wygraj

Pomóż w „ulepszaniu Kielc” i wygraj atrakcyjne nagrody, m.in. hulajnogi elektryczne i tablety. Wystarczy wskazać na mapie miasta gdzie znajdują się np. stojaki rowerowe. Z aplikacji „Ulepszamy Kielce” można korzystać zarówno w wersji webowej, jak i mobilnej.

--

Wystartowała aplikacja UlepszaMY Kielce a wraz z nią dwa konkursy edukacyjne

Mieszkańcy mogą już korzystać z aplikacji "UlepszaMY Kielce". Dzięki niej można w łatwy, szybki i bezpośredni sposób skontaktować się z urzędnikami oraz miejskimi jednostkami. Kielczanie mogą zgłaszać problemy ale również własne pomysły dotyczące funkcjonowania miasta.

--

HACKATHON IDEA KIELCE

Już po raz kolejny ruszamy z Hackathon Idea Kielce. To odbywający się w Kielcach miejski maraton programistyczny, podczas którego entuzjaści kodowania wykorzystując otwarte dane miasta
Kielce będą tworzyć aplikacje mobilne i webowe dla poprawy jakości życia w naszym mieście